„Tour de France“ lenktynių 20-ąjį etapą laimėjo italas V. Nibali, čempionu tapo kolumbietis E. Bernalis

106-ąjį kartą rengiamų prestižinių „Tour de France“ dviračių lenktynių 20-ąjį etapą šeštadienį iš Albervilio į Val Torensą laimėjo italas Vincenzo Nibali, atstovaujantis „Bahrain Merida Pro CT“ komandai. Jis 59 km ilgio kalnų etapą įveikė per 1 val. 51 min. 53 sek.

Italas Vincenzo Nibali laimėjo „Tour de France“ 20-ąjį etapą.<br> AFP/Scanpix nuotr.

Jul 27, 2019, 8:48 PM, atnaujinta Jul 28, 2019, 11:20 AM

Antrąją vietą užėmė ispanas Alejandro Valverde („Movistar Team“), kuris nugalėtojui pralaimėjo 10 sek.

Trečias finišavo kitas Ispanijos dviratininkas Mikelis Landa („Movistar Team“). Jis nuo V.Nibali atsiliko 14 sek.

Bendrojoje įskaitoje pirmauja 22-ejų metų kolumbietis Eganas Bernalis („Ineos“, 79 val. 52 min. 52 sek.), kuris praktiškai čempiono titulą jau užsitikrino.

Skirtumas tarp jo ir antrojoje pozicijoje esančio brito Gerainto Thomaso („Ineos“) yra 1 min. 11 sek.

Jie 20-ajame etape finišo liniją kirto kartu ir užėmė atitinkamai ketvirtąją ir penktąją vietas.

Trečias yra olandas Stevenas Kruijswijkas („Jumbo-Visma“). Jis lyderiui pralaimi 1 min. 31 sek.

Iš viso klasifikuoti 155 dviratininkai.

„Tour de France“ lenktynės, kurias sudaro 21-as etapas, baigsis sekmadienį (liepos 28-ąją dieną). Paskutiniajame 128 km ilgio etape dviratininkai jau tradiciškai nekovoja dėl čempiono titulo ir važiuoja mėgaudamiesi lenktynėmis.

Svarbus būna tik simbolinis finišo sprintas Paryžiaus Eliziejaus laukuose, kuriame lyderiai paprastai nedalyvauja.