Irkluotojai P. Stankūnas ir M. Juškevičius – pasaulio jaunimo vicečempionai

JAV vykstančiame pasaulio jaunimo irklavimo čempionate šeštadienį lietuviai Povilas Stankūnas ir Mantas Juškevičius iškovojo sidabro medalius.

JAV vyksta irklavimo pasaulio jaunimo iki 23-ejų metų amžiaus čempionatas.<br> Worldrowing.com nuotr.

Jul 27, 2019, 7:21 PM, atnaujinta Jul 27, 2019, 7:26 PM

Pavienių dviviečių valčių finale mūsiškiai 2000 metrų distanciją įveikė per 6 min. 31,01 sek. ir į priekį praleido tik rumunus Dumitru-Alexandru Ciobicą ir Floriną-Soriną Lehacį (6 min. 29,24 sek.).

Bronzos medaliai atiteko graikams Ioanniui Kalandaridžiui ir Athanasios Palaiopanos (6.33,09).

Vaikinų vienviečių valčių antrajame pusfinalyje lietuvis Giedrius Bieliauskas (7.53,44) užėmė penktąją vietą ir sekmadienį kausis B finale (7-12 vietos).

Pirmąsias tris vietas užėmė ir į finalą iš šio plaukimo pateko rumunas Mihai‘us Chiruta (6.58,80), norvegas Jonas Juelas (7.09,24) ir austras Lukas Reimas (7.19,41).