Lietuvos beisbolo rinktinei teks atidėti viltis žaisti Europos čempionato elito divizione

Lietuvos beisbolo rinktinei teks atidėti viltis žaisti Europos čempionato elito divizione. Utenoje vykusiame Europos čempionato B diviziono superfinalo antrajame mače šeštadienį lietuviai net 0:15 pralaimėjo Izraelio komandai.

Lietuvos beisbolo rinktinė antrąjį kartą pralaimėjo Izraeliui.<br>AFP/Scanpix nuotr.

Jul 27, 2019, 7:02 PM

Susitikimas buvo nutrauktas dar penktajame kėlinuke.

Lietuvos rinktinė jau pirmąjį kėlinuką pralaimėjo 0:6.

Ypač nesėkmingai pasirodė metiko pozicijoje žaidęs Marius Balandis. Jis per tris kėlinukus turėjo atlikti net 113 metimų. Vėliau jį pakeitė Edvardas Matusevičius, bet vaizdas aikštėje nesikeitė. Izraelio beisbolininkai dominavo stadione, o lietuvių puolimas nesublizgėjo.

Pirmąsias rungtynes penktadienį lietuviai taip pat Utenoje pralaimėjo 2:12.

Lietuvos ir Izraelio rinktinės šią vasarą laimėjo savo grupių turnyrus Europos čempionato B divizione. Lietuviai nugalėjo pirmojoje grupėje, o Izraelis – antrojoje.

Izraelio beisbolininkai pateko į Europos čempionatą. Jis rugsėjo 6-15 dienomis vyks Vokietijoje.

Penkios stipriausios Senojo žemyno ekipos iškovos vietas olimpiniame atrankos turnyre.