Pasaulio jaunimo čempionate baidarininkai ir kanojininkai sprinte nesublizgėjo

Rumunijoje vykstančiame pasaulio jaunių ir jaunimo (iki 23 metų) baidarių ir kanojų irklavimo čempionate Lietuvos atstovams 200 m distancijoje į pagrindinius finalus patekti nepavyko.

Lietuviai į finalus Rumunijoje nepateko.<br>S.Čirbos nuotr.

Aug 3, 2019, 11:44 AM, atnaujinta Aug 3, 2019, 11:47 AM

Į pagrindinį finalą pateko po tris greičiausias pusfinalio plaukimų dalyvius.

Jaunių merginų vienviečių kanojų pirmajame pusfinalio plaukime Gabrielė Čerepokaitė finišavo penkta (52,040 sek.) ir pateko į B finalą.

B finale (10-18 vietos) šeštadienį G.Čerepokaitė buvo septinta (53,547 sek.), o galutinėje įskaitoje užėmė 16-ąją vietą.

Vienviečių baidarių antrajame pusfinalio plaukime Gintarė Pališauskaitė buvo septinta (45,478 sek.) ir tai lėmė C finalą. Jame G.Pališauskaitė (45,654 sek.) laimėjo plaukimą dėl 19-27 vietų ir galutinėje įskaitoje užėmė 19-ąją poziciją.

Baidarininkas Armandas Žumbys pusfinalio plaukime užėmė septintąją vietą (39,181 sek.), o C finale finišavo trečias (39,879 sek.), o galutinėje įskaitoje užėmė 21-ąją vietą.

Jaunimo merginų vienviečių baidarių 200 m distancijos pirmajame pusfinalio plaukime Ieva Vaitiekūnaitė buvo šešta (46,289 sek.) ir tęsė kovą B finale. Jame buvo septinta (44,412 sek.), o galutinėje įskaitoje – 16-a.