Lietuvos paplūdimio tinklininkai – turnyro Lenkijoje vicečempionai

Lietuvos paplūdimio tinklininkai Patrikas Stankevičius ir Audrius Knašas Malborke (Lenkija) pasibaigusiame Tarptautinės tinklinio federacijos (FIVB) vienos žvaigždutės serijos turnyre užėmė antrąją vietą. Perspektyvi Lietuvos pora finale sekmadienį 0-2 (21:23, 17:21) pralaimėjo lenkams Michalui Kadziolai bei Marcinui Ociepskiui.

Lietuvos tinklininkai Lenkijoje užėmė antrąją vietą.<br> FIVB nuotr.

2019-08-04 17:35, atnaujinta 2019-08-04 22:49

Tai buvo geriausias šios poros pasiekimas FIVB turnyruose. P.Stankevičius buvo iškovojęs sidabro medalį FIVB vienos žvaigždutės turnyre Vengrijoje, bet tą padarė su kitu partneriu Matu Navicku.

Praėjusių metų Europos jaunimo čempionato prizininkai P.Stankevičius ir A.Knašas po grupės etapo iškart pateko į ketvirtfinalį, o jame 2-0 (21:15, 21:19) nugalėjo latvius Tomą Šmedinį ir Haraldą Regzą. Pusfinalyje lietuviai gana užtikrintai 2-0 (21:12, 21:16) pranoko lenkus Mariuszą Prudelį ir Mikolajų Miszczuką.

Kitas Lietuvos pora Artūras Vasiljevas ir R.Juchnevičius šiame turnyre užėmė penktąją vietą.

Mūsiškiai pirmajame atkrintamųjų varžybų rate 2-1 (20:22, 22:20, 15:13) įveikė ukrainiečius Denysą Denysenką ir Vladyslavą Iemeliančiuką, bet ketvirtfinalyje po atkaklios kovos 1-2 (14:21, 21:18, 10:15 turėjo pripažinti lenkų M.Prudelio ir M.Miszczuko pranašumą.

Už antrąją vietą P.Stankevičiui ir A.Knašui atiteko 180 FIVB reitingo taškų ir 700 eurų.

A.Vasiljevas ir R.Juchnevičius turėjo tenkintis 120 reitingo taškų ir 300 eurų prizu.

Turnyro Lenkijoje prizų fondą sudarė 5 tūkst. eurų.