Lietuvos penkiakovininkų duetui koją Europos čempionate pakišo jojimo rungtis

Bate (Didžioji Britanija) vykstančio Europos šiuolaikinės penkiakovės čempionato mišrių estafečių varžybose antradienį Lietuvos atstovai Gintarė Venčkauskaitė-Juškienė ir Dovydas Vaivada pranoko vieną duetą ir užėmė devintąją vietą.

D.Vaivada su komandos drauge estafetės rungtyje užėmė 9-ąją vietą.<br>UIPM nuotr.

Aug 6, 2019, 8:24 PM

Mūsų šalies penkiakovininkai surinko 1119 taškų. Jojimo rungtyje lietuviai taškų nepelnė.

Nugalėjo Didžiosios Britanijos duetas Myles Pillage ir Kerenza Brysonas (1438 tšk.), sidabro medalius iškovojo čekai Eliška Pribylova ir Davidas Kindlas (1419 tšk.), trečiąją vietą užėmė italai Irene Prampolini ir Valerio Grasselli (1412 tšk.).

Ketvirtadienį prasidės asmeninės atrankos varžybos. Moterų kovose dalyvaus Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė, G.Venčkauskaitė-Juškienė ir Ieva Serapinaitė, o vyrų – Justinas Kinderis ir D.Vaivada.

Šeštadienį vyks vyrų varžybų finalas, o sekmadienį – moterų.

Europos čempionate šiemet vyks ir olimpinių kelialapių dalybos. Juos pelnys po aštuonis geriausius moterų ir vyrų varžybų dalyvius.

Pirmieji teisę dalyvauti Tokijo olimpinėse žaidynėse užsitikrino pasaulio taurės varžybų nugalėtojai L. Asadauskaitė-Zadneprovskienė ir britas Josephas Choongas. Jei Bate jie pateks tarp aštuonių geriausiųjų, kelialapiai atiteks devintųjų vietų laimėtojams.