R. Morkūnaitė ir M. Kazlauskaitė liko per žingsnį nuo pasaulio jaunių čempionato pusfinalio

Tokijuje (Japonija) vykstančio pasaulio jaunių (iki 19 metų) irklavimo čempionato merginų pavienių dviviečių antrajame paguodos plaukime penktadienį lietuvės Raminta Morkūnaitė ir Martyna Kazlauskaitė finišavo trečios ir toliau tęs kovą C/D (13-24 vietos) pusfinalyje.

Raminta Morkūnaitė ir Martyna Kazlauskaitė liko už pusfinalio borto.<br>LIF nuotr.

2019-08-09 08:34

Lietuvos sportininkės 2000 m distanciją įveikė per 7 min. 40,89 sek.

Lietuves aplenkė kelialapius į pagrindinį pusfinalį iškovojusios Graikijos (7.30,69) ir Australijos (7.37,26) irkluotojos.

Vaikinų porinių dviviečių valčių pirmajame paguodos plaukime lietuviai Titas Mašanauskas ir Virgilijus Prušinskas užėmė antrąją vietą (6.40,95) ir pateko į C finalą (13-18 vietos).

Kovą dėl medalių tęsiančios porinę dvivietę valtį irkluojančios Ugnė Juzėnaitė ir Dovilė Rimkutė pusfinalyje varžysis šeštadienį.