Visos trys Lietuvos penkiakovininkės pateko į Europos čempionato finalą

Visos trys Lietuvos atstovės – Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė, Gintarė Venčkauskaitė-Juškienė ir Ieva Serapinaitė – pateko į Bate (Anglija) vykstančio Europos šiuolaikinės penkiakovės čempionato moterų varžybų finalą.

Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė <br>UIPM nuotr.
Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė <br>M.Ambrazo nuotr.
Daugiau nuotraukų (6)

Aug 9, 2019, 11:34 PM, atnaujinta Aug 9, 2019, 11:35 PM

Londono olimpinių žaidynių čempionė ir šių metų pasaulio taurės finalo laimėtoja L. Asadauskaitė-Zadneprovskienė atrankos varžybų B grupėje penktadienį surinko 1044 taškus ir užėmė antrąją vietą. Mūsiškė fechtavime buvo aštunta, plaukime – 14-a, o bėgime ir šaudyme – septinta.

I. Serapinaitė su 1010 taškų B grupėje užėmė 18-ąją vietą. Lietuvė fechtavime buvo 17-a, plaukime – šešta, o bėgimo ir šaudymo rungtyje – 14-a.

Atrankos A grupėje G. Venčkauskaitė surinko 1025 taškus ir užėmė penktąją vietą. Lietuvė buvo 12-a fechtavime, 18-a – plaukime bei antra – bėgimo ir šaudymo rungtyje.

Moterų varžybų finalas vyks sekmadienį. Vyrų finale šeštadienį kovos du Lietuvos atstovai – Justinas Kinderis ir Dovydas Vaivada.