G. Serafinas pasaulio jaunių dviračių treko čempionate neprasibrovė į pusfinalį

Frankfurte prie Oderio (Vokietija) vykstančio pasaulio jaunių dviračių treko čempionato vaikinų keirino rungtyje (33 dalyviai) ketvirtadienį Gedvinui Serafinui nepavyko patekti į pusfinalį (tarp 12-os stipriausiųjų).

Gedvinas Serafinas jaunių pasaulio čempionate į pusfinalį nepateko.<br> LDSF nuotr.

Aug 16, 2019, 8:56 AM, atnaujinta Aug 16, 2019, 8:57 AM

Lietuvos dviratininkas, pranokęs šešis varžovus, laimėjo pirmojo etapo septintąjį važiavimą ir tiesiogiai pateko į ketvirtfinalį.

Jo pirmajame važiavime G.Serafinas buvo trečias, o į pusfinalį pateko 1-2 vietas užėmę dviratininkai.

Ketvirtfinalio paguodos pirmajame važiavime G.Serafinas tarp septynių dalyvių buvo penktas ir liko už pusfinalio borto. Į pusfinalį iš dviejų ketvirtfinalio paguodos važiavimų pateko po tris dviratininkus.

Vaikinų skrečo rungties (35 dalyviai) pirmajame atrankos (7,5 km; 30 ratų) važiavime Mantas Bitinas liko priešpaskutinis 17-as ir nepateko į finalą. Iš dviejų atrankos važiavimų į finalą iškopė po 12 dviratininkų.

Čempionate dalyvauja penki Lietuvos atstovai.

Penktadienį daugiakovėje (omniume) dalyvaus Erika Župerkaite, sprinto lenktynėse – G.Serafinas, o 3000 metrų asmeninėse persekiojimo lenktynėse ir grupinėse lenktynėse dėl taškų kovos Žygimantas Norutis.