M. Vasiliauskas per vieną dieną laimėjo du mačus bei iškovojo kelialapį į ketvirtfinalį

Lenkijoje vykstančiame ITF teniso G3 serijos turnyre dvi pergales iš eilės iškovojo lietuvis Matas Vasiliauskas. Dėl lietaus varžyboms nusikėlus visą dieną, tenisininkai turėjo sužaisti po du mačus.

Matas Vasiliauskas laimėjo du susitikimus.<br> Oganizatorių nuotr.

Aug 16, 2019, 1:52 PM, atnaujinta Aug 16, 2019, 1:54 PM

Septyniolikmetis Balžeko teniso akademijos auklėtinis pirmajame rate 3:6, 6:0, 5:2 nugalėjo aštuntąją turnyro raketę lenką Szymoną Kielaną. Pastarasis dvikovos nebaigė dėl traumos.

Po kelių valandų vykusioje dvikoje lietuviui teko Izraelio atstovo Nivo Zuckermano barjeras. M.Vasiliauskas jį įveikė 6:3, 4:6, 6:0.

Šiame turnyre dalyvauja ir šiuo metu Airijoje gyvenančio buvusio tenisinko Aisčio Šlajaus auklėtinis Conoras Gannonas. Pastarasis su M.Vasiliausku sudarys porą dvejetų varžybose, o vienetuose jis iškovojo pergalę pirmajame rate, tačiau antrajame patyrė apmaudų pralaimėjimą.

C.Gannonas 6:3, 6:1 sutriuškino japoną Yamoto Sueoką, bet trečiajame sete pirmaudamas 5:2, vis tik 5:7, 6:4, 6:7 (4:7) nusileido antrajai turnyro raketei britui Jackui Pinningtonui Jonesui.

Lietuvio ir C.Gannono duetas jau yra patekęs į ketvirtfinalį.

Komandą lydi akademijos treneris Tadas Tarasevičius.