Plaukikai D. Rapšys ir A. Šidlauskas Singapūre sieks antrųjų medalių

Singapūre vykstančio trečiojo pasaulio plaukimo taurės etapo vyrų 200 metrų kompleksinio plaukimo atrankoje penktadienį lietuvis Danas Rapšys užėmė trečiąją vietą, o Andrius Šidlauskas – septintąją. Abu lietuviai iškovojo teisę startuoti finale.

Danas Rapšys pateko į 400 m plaukimo kompleksiniu būdu finalą.<br> AFP/Scanpix nuotr.

Aug 16, 2019, 8:03 AM, atnaujinta Aug 16, 2019, 9:09 AM

24-erių D.Rapšys distanciją įveikė per 2 min. 4,89 sek., o A.Šidlauskas – per 2 min. 5,58 sek.

Greičiausiai atrankoje plaukė Josephas Schoolingas (2.03,38) iš Singapūro ir australas Thomas Fraseras-Holmesas (2.04,51).

Atrankoje dalyvavo 40 plaukikų, į penktadienį vyksiantį finalą pateko aštuoni sportininkai.

8. Yizhe Wang (Kinija) – 2:06,00.

Ketvirtadienį D.Rapšys Singapūre triumfavo 400 metrų plaukimo laisvuoju stiliumi rungtyje, o A.Šidlauskas iškovojo bronzą 100 metrų plaukimo krūtine varžybose.

Šeštadienį D.Rapšys startuos 200 metrų plaukime laisvuoju stiliumi, o A.Šidlauskas – 200 metrų krūtine.

FINA pasaulio plaukimo taurės etapai vyks trijuose regionuose – Azijoje, Europoje ir Viduriniuosiuose Rytuose.

Iš viso plaukikus priims septynių šalių miestai.

Sportininkai šiųmetinėje taurėje išsidalins 2,5 mln. JAV dolerių (apie 2,24 mln. eurų) prizų fondą. Visi etapai vyks 50 metrų baseine, o plaukikai varžybų metu turi galimybę įvykdyti kvalifikacinius normatyvus į kitų metų Tokijo olimpines žaidynes.