Varžovui vilčių nepalikęs R. Berankis – turnyro Vankuveryje finale

Vankuveryje (Kanada) vykstančio Teniso profesionalų asociacijos (ATP) „Challenger“ serijos turnyro „Odlum Brown Van Open“ vienetų varžybų pusfinalyje šeštadienį lietuvis Ričardas Berankis be didesnio vargo 6:1, 6:1 nugalėjo 34-erių metų japoną Go Soedą (170-oji pasaulio raketė) ir pateko į finalą.

Ričardas Berankis pateko į turnyro finalą.<br>AFP/Scanpix.com nuotr.

Aug 18, 2019, 7:49 AM, atnaujinta Aug 18, 2019, 7:50 AM

Mačas truko 1 val. 8 min.

29-erių metų R.Berankis, kuris pasaulio reitinge yra 76-as, po sėkmingų pirmų padavimų laimėjo net 74 proc. galimų taškų (17/23), o G.Soeda – vos 39 proc. (9/23).

Finale lietuvis žais su 30-mečiu Taivano atstovu Jasonu Jungu (129), kuris pusfinalyje 7:5, 7:6 (7-4) įveikė prancūzą Maxime’ą Janvier (195).

Patekdamas į finalą, Lietuvos tenisininkas užsitikrino 60 ATP reitingo taškų ir 8480 JAV dolerių premiją.

Turnyro prizų fondą sudaro 108,32 tūkst. JAV dolerių.