Baidarininkas A. Seja pasaulio čempionate liko tik aštuntas ir be olimpinio kelialapio

Lietuvos baidarininkui Artūrui Sejai nepavyko pakartoti praėjusių metų sėkmės pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionate. Segede (Vengrija) vykstančių planetos pirmenybių vyrų vienviečių baidarių 200 metrų distancijos finale šeštadienį mūsiškis finišavo aštuntas.

Artūras Seja kol kas liko be olimpinio medalio.

Aug 24, 2019, 3:47 PM, atnaujinta Aug 24, 2019, 4:16 PM

Jis distanciją įveikė per 35,56 sek. ir aplenkė tik baltarusį Dmitrijų Traciakovą (35,81 sek.).

Praėjusių metų pasaulio vicečempionas A.Seja liko ne tik be medalio, bet ir be olimpinio kelialapio. Jie atiteko pirmąsias penkias vietas užėmusiems sportininkams.

Pasaulio čempionu tapo britas Liamas Heathas (34,86 sek.). Sidabro medalis atiteko serbui Strahinjai Stefanovičiui (35,04 sek.), bronzos – ispanui Carlosui Garrotei (35,12 sek.).

Olimpinius kelialapius taip pat iškovojo prancūzas Maxime‘as Beaumont'as (35,36 sek.) ir italas Manfredis Rizza (35,38 sek.).

A.Seja dėl olimpinio kelialapio dar galės kovoti kitais metais vyksiančiuose Europos zonos olimpinės atrankos plaukimuose ir pasaulio taurės etape.