Biatlonininkas V. Strolia pasaulio vasaros čempionate užėmė 12-ąją vietą

Baltarusijoje vykstančio pasaulio vasaros biatlono čempionato vyrų supersprinto rungtyje lietuvis Vytautas Strolia užėmė 12-ąją vietą

Vytautas Strolia pasaulio čempionate buvo 12-as.<br>R.Suslavičiaus nuotr.

Aug 24, 2019, 11:39 AM, atnaujinta Aug 24, 2019, 11:46 AM

Šių varžybų finale triumfavo Pietų Korėjos atstovas Timofejus Lapšinas. Klaidų šaudykloje išvengęs T Lapšinas finišavo per 14 min. 7,6 sek. Sidabro medalis atiteko slovėnui Klemenui Baueriui (+14,5 sek.; 1 netaiklus šūvis), o bronzos – rusui Eduardui Latypovui (+31,6 sek.; 2).

V.Strolia šaudykloje suklydo du kartus ir nugalėtojui pralaimėjo 1 min. 9,8 sek. Kitas Lietuvos atstovas Karolis Dombrovskis (+2.14,8; 3) finale liko 26-as.

Atrankoje nugalėjo be klaidų šaudęs slovakas Martinas Otcenas (8 min. 13,8 sek.). V.Strolia (+10,4 sek.; 0) buvo aštuntas, K.Dombrovskis (+49,3 sek.; 1) – 30-as.

Tomas Kaukėnas (+53,1 sek.; 2) liko 35-as tarp 55-ių dalyvių ir nepateko į finalą.