D. Kilty Europos–JAV rinktinių varžybose užėmė trečiąją vietą

Pirmadienį Minske (Baltarusija) prasidėjusio prestižinių lengvosios atletikos varžybų tarp Europos ir JAV komandų moterų trišuolio rungtyje lietuvė Dovilė Kilty užėmė trečiąją vietą.

Dovilė Kitty užėmė trečiąją vietą.<br>A.Pliadžio nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

Sep 9, 2019, 8:43 PM

Lietuvos sportininkė sėkmingiausiu – ketvirtuoju – bandymu nušoko 14 m 8 cm. Ji Europos rinktinei pelnė 6 taškus ir užsidirbo 4000 eurų premiją.

Šioje rungtyje nugalėjo amerikietė Tori Franklin (14 m 36 cm). Antrąją vietą užėmė Europos čempionė portugalė Patricia Mamona (14 m 21 cm).

Kita lietuvė Diana Zagainova (13 m 55 cm) užėmė septintąją vietą ir Europai pelnė du taškus. Už septintą poziciją jai atiteko 500 eurų.

Europos ir JAV sportininkai Minske varžysis 37-iose rungtyse. Antradienį varžybose startuos Lietuvos ieties metikas Edis Matusevičius.