Ieties metikas E. Matusevičius Minske pranoko olimpinį čempioną

Antradienį Minske (Baltarusija) pasibaigusių lengvosios atletikos varžybų tarp JAV ir Europos rinktinių vyrų ieties metimo rungtyje lietuvis Edis Matusevičius užėmė trečiąją vietą. <br>A.Pliadžio nuotr.

Sep 11, 2019, 7:55 PM

Lietuvos sportininkas sėkmingiausiu – pirmuoju – bandymu įrankį nusviedė 83 m 54 cm. Antruoju mėginimu jis ietį numetė 80 m 15 cm, o kiti bandymai nesiekė 80 m. Už trečią vietą jam atiteko 4000 eurų. Mūsiškis Europos rinktinei pelnė 6 taškus.

Šioje rungtyje nugalėjo pasaulio čempionas vokietis Johannesas Vetteris (90 m 3 cm). Antrąją vietą užėmė estas Magnusas Kirtas (88 m 91 cm).

Tik penktas liko olimpinis čempionas vokietis Thomasas Rohleris (82 m 31 cm).

Europos ir JAV mačą užtikrintai laimėjo europiečiai. Jie surinko 724,5 taško, o amerikiečiai – 601,5 taško.

Moterų šuolių į aukštį rungtyje nutrūko 18-os iš eilės Rusijos atstovės Marijos Lasickienės pergalių serija. Ji Minske įveikė 1 m 98 cm aukštį ir liko trečioje pozicijoje.

Nugalėjo asmeninį rekordą pagerinusi ukrainietė Julija Levčenka (2 m 2 cm). Antra liko kita Ukrainos lengvaatletė Iryna Heraščenka (1 m 98 cm).