Teniso turnyro Latvijoje dvejetų finale įvyko Vilniaus tenisininkių tarpusavio akistata

Šeštadienį Latvijoje finišavusio „Tennis Europe“ jaunių (iki 16 metų) teniso turnyro „Jelgava Open“ merginų dvejetų varžybose triumfavo Vilniaus teniso akademijos (VTA) auklėtinė Patricija Paukštytė su savo porininke tautiete Emilija Tverijonaite.

Teniso turnyro Latvijoje dvejetų finale žaidė trys Lietuvos atstovės.<br>VTA nuotr.
 Patricija Paukštytė ir Emilija Tverijonaitė laimėjo turnyrą Latvijoje.<br>VTA nuotr.

Sep 14, 2019, 3:09 PM, atnaujinta Sep 14, 2019, 3:11 PM

Jos turėjo gerokai paplušėti tiek ketvirtfinalyje, kur 4:6, 6:2, 10:5 įveikė baltaruses Darią Bucko ir Hanną Sergel, tiek pusfinalyje, kuomet 1:6, 6:2, 10:2 buvo nugalėtos estės Brit Martin ir Andrea Roots.

Finale P.Paukštytė ir E.Tverijonaitė žaidė su kita VTA atstove Anastasija Adeikyte ir jos partnere ruse Valerija Krochotina. Šįkart didesnės intrigos nebuvo ir pergalę 6:1, 6:0 iškovojo P.Paukštytės ir E.Tverijonaitės duetas.

Tai buvo ketvirtasis P.Paukštytės laimėtas „Tennis Europe“ dvejetų turnyras.

REPORTERIS: VSD pranešėjo komisijos išvados toliau kelia aistras