Ž. Vaiciukevičiūtė ir A. Mastianica – Lietuvos sportinio ėjimo čempionai

Šeštadienį Druskininkuose vyko XXVII sportinio ėjimo varžybos „Druskininkai 2019“, kuriose varžėsi dalyviai iš penkių valstybių. Kartu vyko ir Lietuvos 10 km sportinio ėjimo čempionatas bei Lietuvos taurės VII etapas.

Živilė Vaiciukevičiūtė.<br>AFP/Scanpix nuotr.

Sep 15, 2019, 9:42 AM, atnaujinta Sep 15, 2019, 9:43 AM

Moterų 10 km distancijoje nugalėjo Živilė Vaiciukevičiūtė – 43 min. 4 sek. Antrąją vietą užėmė baltarusė Nastasija Jacevič (45.47), trečiąją – Monika Vaiciukevičiūtė (46.46). Lietuvos čempionato bronza atiteko penktai finišavusiai Aušrinei Kuzmickaitei (57.46).

Vyrų varžybose triumfavo Arturas Mastianica (39.17). Antras finišavo Marius Žiūkas (39.54), trečias – baltarusis Aleksandras Lechovičius (39.59). Lietuvos čempionato bronza atiteko šeštoje vietoje finišavusiam Dariui Jezepčikui (45.01).

Lietuvos 10 km sportinio ėjimo čempionatą A.Mastianica laimėjo antrą kartą, Ž.Vaiciukevičiūtė – pirmą. Daugiausiai aukso medalių šiame nuotolyje yra iškovoję M.Žiūkas (7) ir Kristina Saltanovič (9).

„Druskininkai 2019“ varžybų nugalėtojais tarp lietuvių įvairiose amžiaus grupėse tapo: Justė Perveneckaitė (mergaitės, 1 km), Liudas Grincevičius (berniukai, 1 km), Nora Meškauskaite (jaunutės, 1 km), Toma Dailidonytė (jaunės, 3 km) ir Algirdas Šakalys (veteranai, 5 km).