Lietuvos galiūnų čempionu tapo M. Lalas

Savaitgalį Šilalėje vykusiame „Stihl“ Lietuvos galiūnų čempionato finale triumfavo ir aukso medalį iškovojo Marius Lalas. Sportininkas iš Mažeikių per septynias rungtis surinko 61 tašką.

Sep 30, 2019, 6:31 PM

Sidabro medalis atiteko Martynui Brusokui (51 tšk.), o bronza tenkinosi Mantas Lalas (47 tšk.). Tik dėl papildomų rodiklių ketvirtoje pozicijoje liko Karolis Aleksandravičius (47 tšk.).

Vienas čempionato favoritų Vidas Blekaitis dėl traumos negalėjo startuoti paskutinėje rungtyje ir su 41 tašku liko penktas.

Finaliniame etape varžėsi 10 Lietuvos stipruolių.

Sportininkai Šilalėje varžėsi maišų mėtymo į aukštį, kėlimo estafetės, traktoriaus tempimo, bokalų laikymo, naščių-svorio nešimo ir padangos vertimo estafetės, pritūpimų su svoriu ir maišų sukėlimo ant stalų rungtyse.