Dvi Lietuvos gimnastės pradėjo planetos pirmenybes Vokietijoje

Štutgarte (Vokietija) vykstančio pasaulio sportinės gimnastikos čempionate penktadienį ir šeštadienį vyko moterų atrankos varžybos. Atraminių šuolių rungtyje 19-ąją vietą užėmė Agata Vostruchovaitė (13,549 tšk.).

Štutgarte vyksta sportinės gimnastikos pasaulio čempionatas.<br> Imago/Scanpix nuotr.

Oct 6, 2019, 11:37 AM, atnaujinta Oct 6, 2019, 11:39 AM

Laisvuose pratimuose Eglė Stalinkevičiūtė (12,200 tšk.) užėmė 92-ąją poziciją, o A.Vostruchovaitė (10,966 tšk.) – 185-ąją.

Pratimuose ant įvairiaaukščių lygiagrečių E.Stalinkevičiūtė (10,966 tšk.) buvo 150-a, o A.Vostruchovaitė (10,833 tšk.) – 153-ia. Pratimuose ant buomo A.Vostruchovaitė (9,933 tšk.) liko 173-ia, o E.Stalinkevičiūtė (9,400 tšk.) – 188-a.

Atskirose rungtyse į finalą pateko po aštuonias gimnastes.

Daugiakovės rungtyje abi Lietuvos atstovės liko toli nuo lyderių.

E.Stalinkevičiūtė pe keturias rungtis surinko 45,232 taško ir užėmė 134-ąją vietą, o A.Vostruchovaitė su 45,198 taško buvo 136-a tarp 174-urių dalyvių.

Daugiakovėje dominavo tris rungtis atrankoje laimėjusi favoritė amerikietė Simone Biles (59,432 tšk.). Į finalą pateko 24 sportininkės. S.Biles pateko ir į visų keturių rungčių finalus.

„Nauja diena“: kokias pratybas šiemet rengs Lietuvos kariuomenė?