Lietuvos moterų rankinio lyga: įspūdingi individualūs pasirodymai ir užtikrinta žalgiriečių pergalė

Vilniuje prasidėjo naujasis Lietuvos moterų rankinio lygos (LMRL) sezonas. Pergales iškovojo praėjusių metų finalo dalyvės Kauno „ACME-Žalgiris“ ir Kauno r. „Cascada–HC Garliava SM“.

Žalgirietė Audinga Kniubaitė atlieka 7 metrų baudnį.<br>handball.lt nuotr.

Oct 6, 2019, 11:48 AM

Pirmosios į aikštę žengė „ACME–Žalgirio“ ir Vilniaus RSK „Eglės“ ekipos.

Nors prieš rungtynes buvo galima tikėtis itin atkaklios kovos, tačiau kaunietės nuo savo varžovių ėmė tolti jau pirmajame rungtynių kėlinyje. Audingos Kniubaitės vedama „ACME-Žalgirio“ ekipa po pirmųjų 30 minučių jau turėjo 6 įvarčių pranašumą (17:11).

Po pertraukos „Eglė“ surengė spurtą ir vienu metu ekipas skyrė jau tik du įvarčiai (22:20), tačiau tuomet svečių iš Kauno ekipa laimėjo atkarpą 4:0 ir vėl sutvirtino savo pozicijas (26:20).

Visi kiti vilniečių bandymai priartėti jau buvo bevaisiai, o drausmingai žaidusi „ACME-Žalgiris“ ekipa susitikimo pabaigoje sugebėjo savo persvarą ir dar labiau padidinti, rungtynes kaunietės laimėjo 34:24.

Kaunietėms 14 įvarčių pelnė A.Kniubaitė, 6 – Klaudija Šidlauskytė, o 5 – Neringa Gudaitytė.

„Eglės“ komandoje 7 sykius pasižymėjo Auksė Sviderskienė, po 5 – Daiva Aleksandravičiūtė ir Rita Repečkaitė.

Kitose pirmojo LMRL turo rungtynėse čempionės „Cascada–HC Garliava SM“ testavo Vilniaus SM „Tauro“ merginas. Galingai rungtynes pradėję garliavietės gana greitai susikūrė kelių įvarčių pranašumą, tačiau toli pabėgti neįstengė. Įpusėjus pirmajam kėliniui viešnių ekipa pirmavo 8:6. Per likusį pirmojo kėlinio laiką garliavietėms jau pavyko spurtuoti ir prieš pertrauką jos pirmavo 7 įvarčiais (21:14).

Antrajame kėlinyje SM „Tauro“ ekipa pademonstravo charakterį ir gana greitai priartėjo iki 3 įvarčių (23:20), o įpusėjus kėliniui Garliavos ekipos persvara buvo minimali (26:25).

Labiau patyrusi Kauno rajono ekipa lemiamą rungtynių atkarpą sužaidė užtikrintai ir rungtynes laimėjo 36:30.

Nugalėtojoms 7 įvarčius pelnė Evelina Dževerakaitė, po 6 – Inesa Verbovik, Mantė Voskresenskaja ir Kamilė Bušaitė.

Pralaimėjusių gretose išsiskyrė Silvija Mackonytė, kurios sąskaitoje – net 18 įvarčių.