Nors A. Malašinskas žaidė galingai, jo klubas Čempionų lygoje lieka be taškų

Zaporižės „Motor“ rankininkas Aidenas Malašinskas vėl buvo beveik nesustabdomas, bet jo atstovaujamai komandai nepavyko iškovoti pirmojo taško Čempionų lygos turnyre. Šeštadienį ketvirtajame ture B grupės autsaiderių dvikovoje „Motor“ išvykoje nusileido Bresto „Miaškov“ klubui 31:33 (19:16). Ukrainos čempionų lyderis A.Malašinskas į Baltarusijos čempionų vartus įmetė 9 įvarčius.

Aidenas Malašinskas pelnė 9 įvarčius.<br>G.Šiupario nuotr.

Oct 13, 2019, 6:40 AM, atnaujinta Oct 13, 2019, 7:13 AM

„Motor“ geriau žaidė pirmojoje rungtynių pusėje, kurioje buvo įgijęs 4 įvarčių persvarą (18:14, 19:15). Tačiau iškart po pertraukos „Miaškov“ pradėjo vytis ir greitai išlygino rezultatą 20:20. O nuo antrojo kėlinio vidurio šeimininkai beveik visą laiką pirmavo 1-3 įvarčiais.

Šeštadienį geriau sekėsi „Montpellier“ komandai, kuriai dėl traumos padėti negali Jonas Truchanovičius. Monpeljė rankininkai išvykoje įveikė Kielcų „Vive“ klubą 29:27 (14:12).

Lenkijoje rungtynės irgi vyko lygiai, tačiau „Vive“ per 60 min. nė karto nebuvo išsiveržę į priekį. Nors „Montpellier“ didelės persvaros neįgijo, svečiai iš Prancūzijos atrėmė visus Kielcų rankininkų bandymus perimti iniciatyvą.

Kitose B grupės rungtynėse pirmąją nesėkmę patyrė Čempionų lygos nugalėtojo vardą ginantis Skopjės „Vardar“. Nors „Vardar“ žaidė namie, Makedonijos klubą nelauktai įtikinamai 31:20 (16:4) sutriuškino iki pertraukos kone tobulai rungtyniavęs „Kiel“.

„Kiel“ per 4 rungtynes surinko 7 taškus ir tapo B grupės lyderiu. Antrąją vietą dalijasi po 6 taškus turintys „Montpellier“ ir „Vardar“. „Motor“ vienintelis B grupėje neiškovojo nė taško ir užima paskutinę aštuntąją vietą.

„Montpellier“ kairysis pusiaukraštinis J.Truchanovičius šį sezoną dar nežaidė nė vienerių Čempionų lygos rungtynių.

„Motor“ įžaidėjas A.Malašinskas irgi praleido vieną mačą dėl traumos, o per kitas trejas rungtynes įmetė 21 įvartį. Jis rezultatyviausių turnyro žaidėjų lentelėje dalijasi aštuntąją vietą.

REPORTERIS: Lietuva atsisveikina su mirusiu buvusiu premjeru G. Kirkilu