Ukrainietė E. Svitolina užsitikrino vietą WTA čempionato pusfinalyje

Kinijoje vykstančio Moterų teniso asociacijos (WTA) čempionato („WTA Finals“) antrojo turo mače Purpurinėje grupėje trečiadienį čempionės titulą ginanti ukrainietė Elina Svitolina (8-oji pasaulio raketė) 7:5, 6:3 nugalėjo rumunę Simoną Halep (WTA-5) ir užsitikrino vietą turnyro pusfinalyje.

Elina Svitolina užsitikrino vietą WTA čempionato pusfinalyje.<br> AFP/Scanpix nuotr.

Oct 31, 2019, 9:43 AM, atnaujinta Oct 31, 2019, 9:44 AM

Mačas truko 1 val. 39 min.

E.Svitolina laimėjo abu susitikimus, o S.Halep sąskaitoje – viena pergalė ir vienas pralaimėjimas.

Kitame grupės mače susitiko čekė Karolina Pliškova (WTA-2) ir Bianca Andreescu iš Kanados (WTA-4).

Kanados tenisininkė dėl traumos pasitraukė iš kovos po pirmojo seto, kurį pralaimėjo 3:6. Tai pirmoji K.Pliškovos pergalė per du mačus.

WTA čempionate dalyvauja aštuonios geriausios sezono žaidėjos.

Varžybų prizų fondą sudaro 14 mln. JAV dolerių.