Lietuvos padelio rinktinė tęsia pergalingą žygį – įveikta ir Lenkijos komanda

Lietuvos padelio rinktinė toliau sėkmingai kovoja vienuoliktajame Europos padelio čempionate. Ketvirtadienį nurungę sausu rezultatu Rusiją 3:0, penktadienį lietuviai pratęsė pergalingą seriją ir komandų kategorijoje 2:1 šventė pergalę prieš Lenkijos rinktinę.

Lietuvos padelio teniso atstovai laimėjo du mačus iš eilės: prieš rusus ir lenkus<br> lpf.lt nuotr.

Nov 8, 2019, 5:26 PM, atnaujinta Nov 8, 2019, 7:25 PM

Varžybų pradžia buvo įtempta: pirmajame mače lietuvaičiams teko pripažinti lenkų pranašumą – Luidžis Pakula su Skirmantu Mačinsku 2:6, 6:4, 4:6 nusileido Damiano Okrutny ir Pascalio Kloso porai.

Antrųjų varžybų baigtį lietuvaičių naudai lėmė Lenkijos poros žaidėjo peties trauma, dėl kurios priešininkai atsisakė tęsti varžybas. Tačiau nugalėtojai juk neteisiami: Titas Mikelevičius ir Laurynas Antropikas oficialiai nugalėjo Mateuszą Mironskį ir Rogerį Sallą 6:1 2:1.

Lemiamoje akistatoje Lietuvos rinktinės komandinę pergalę 6:1, 6:4 užtvirtino Pijus Mockus su Algirdu Draugeliu, kurie nesunkiai įveikė Mateuszą Slawinskį ir Mikolajų Kapuscinskį.

Šeštadienį Romoje vyktstančiose pirmenybėse lietuviai kovoje dėl penktos vietos kausis su Nyderlandų rinktine, kuriai lapkričio 6 dieną 1:2 nusileido grupių varžybose.