Lietuvos padelio rinktinė Europos čempionate iškovojo penktąją vietą

Ši diena bus įrašyta į Lietuvos padelio istoriją. Pirmąkart tokio lygio pirmenybėse dalyvaujantys mūsų šalies rinktinės vyrai, atsirevanšavę Nyderandų komandai už pralaimėjimą grupės varžybose rezultatu 1:2, į Lietuvą grįš iškovoję garbingą penktąją vietą Europos padelio čempionate. Jie varžovu įveikė 2:1.

Lietuvos padelio teniso vyrų rinktinė Europos čempionate iškovojo penktąją vietą.<br> L.Mikelionytės nuotr.
Daugiau nuotraukų (9)

Nov 9, 2019, 3:52 PM, atnaujinta Nov 9, 2019, 4:00 PM

Lietuvių kovingas žaidimas į jų aistruolių gretas pritraukė net vieną geriausių visų laikų profesionalų padelio žaidėją Pablą Limą.

Visų trijų susitikimų metu vyko ypač lygios kovos, tačiau šįkart mūsiškiams pavyko įrodyti savo pranašumą.

Pijus Mockus ir Algirdas Draugelis po ilgos ir apylygės kovos 6:4, 7:5 nurungė Sveną Boelę ir Charlie Cooperį.

Antroji lietuvių pora Titas Mikelevičius ir Laurynas Antropikas 6:4, 6:2 užtikrintai laimėjo prieš Marcelį Bogaartą ir Menno Nolteną.

Trečioje dvikovoje Luidžiui Pakulai ir Skirmantui Mančinskui po ilgos ir įtemptos kovos teko pripažinti Mathijso Ter Haaro ir Wernerio Lootsmos panašumą – 6:7 (7:9), 6:7 (4:7).

Tikime, kad šis puikus Lietuvos rinktinės pasirodymas į padelio aikšteles mūsų šalyje pritrauks dar daugiau šios sporto šakos mėgėjų.