Biatlonininkai jau pradėjo sezoną – išmėgino jėgas Norvegijoje

Lietuvos biatlono rinktinė atidarė sezoną varžybomis Norvegijoje, kur startavo šios šalies pirmenybėse. Čia rungtyniavo ir geriausi Vokietijos, Italijos, Prancūzijos, Slovėnijos, Ukrainos, Čekijos biatlonininkai.

Biatlono rinktinė pradėjo sezoną.<br>R.Danisevičiaus nuotr.

Nov 16, 2019, 2:15 PM, atnaujinta Nov 16, 2019, 2:18 PM

Visiems tai buvoi generalinė repeticija prieš pasaulio ir IBU taurės etapus, kurie prasidės lapkričio pabaigoje.

Šeštadienį biatlonininkai varžėsi sprinto distancijoje.

Vyrų grupėje geriausiai iš lietuvių sekėsi Vytautui Stroliai (šaudymas 1+1), kuris užėmė 36-ąją vietą.

Linas Banys (1+0) finišavo 61-as, Karolis Dombrovskis (1+2) liko 84-as, Maksimas Fominas (2+0) – 89-as, Nikita Romanovas (0+3) – 126-as, Lukas Jakeliūnas (2+2) – 127-as, Jokūbas Mačkinė liko 129-as.

Moterų grupėje Gabrielė Leščinskaitė (0+1) finišavo 59-a, o Natalja Kočergina (2+3) liko 76-a.