21-erių graikas S. Tsitsipas tapo baigiamojo ATP turnyro Londone čempionu

Londone (Didžioji Britanija) baigėsi Teniso profesionalų asociacijos (ATP) finalo turnyras. Sekmadienį varžybų finale 21-erių graikas Stefano Tsitsipas, kuris planetos reitinge užima šeštąją vietą, finale susitiko su penkta pasaulio raketė 26-erių metų austru Dominicu Thiemu ir įveikė varžovą 6:7 (6:8), 6:2, 7:6 (7:4).

Stafanos Tsitsipas laimėjo ATP baigiamąjį turnyrą Londone.<br> AFP/Reuters/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (21)

Nov 17, 2019, 10:58 PM, atnaujinta Nov 17, 2019, 11:55 PM

Trijų serų mačas truko 2 val. 37 min.

S.Tsitsipas ir D.Thiemas šio turnyro finale žaidė pirmąjį kartą.

Pusfinalyje šeštadienį D.Thiemas 7:5, 6:3 įveikė čempiono titulo neapgynusį Vokietijos atstovą 22-ejų Aleksandrą Zverevą (ATP-7), o S.Tsitsipas 6:3, 6:4 pranoko 38-erių šveicarą Roger Federerį (ATP-3).

Turnyro, kuriame dalyvavo aštuoni pajėgiausi pasaulio žaidėjai, prizų fondą sudaro 9 mln. JAV dolerių.

Už pergalę turnyre graikui atiteko 2 mln. 656 tūkst. JAV dolerių ir 1300 ATP reitingo taškų.

Nepaisant to, kad į šio turnyro pusfinalį neprasibrovė 33-ejų ispanas Rafaelis Nadalis, jis 2019 metus baigs pajėgiausių pasaulio tenisininkų sąrašo pirmojoje vietoje.