Dviratininkas R. Navardauskas lenktynėse Kinijoje – 20-as

Šeštadienį Kinijoje baigėsi daugiadienės dviračių lenktynės „Tour of Fuzhou“ (UCI I kategorija), kuriose dalyvavo Ramūnas Navardauskas („Delko Marseille Provence“). Paskutiniame, septintajame, etape Lietuvos čempionas finišavo su pagrindine grupe ir užėmė 20-ąją vietą. R.Navardauskas varžybose užsienyje šį sezoną į pirmąjį 20-uką pateko antrąjį kartą.

Ramūnas Navardauskas trasoje.<br>V.Ščiavinsko nuotr.

2019-11-23 17:46, atnaujinta 2019-11-23 17:48

Etapą laimėjo baltarusis Aleksejus Šnyrko. Jis 117 km nuvažiavo per 2 val. 30 min. 53 sek. (vid. greitis – 46,53 km/val.). Nugalėtojo laikas įskaitytas 2-93 vietas užėmusiems dviratininkams.

R.Navardauskas buvo aukščiausiai klasifikuotas Prancūzijos komandos „Delko Marseille Provence“ narys.

Lenktynes laimėjo ir 125 pasaulio reitingo taškuspelnė Kazachstano dviratininkas Arturas Fedosejevas.

Prancūzas Julienas El Faresas („Delko Marseille Provence“, +1.59) užėmė 10-ąją vietą.

R.Navardauskas (+23:37) klasifikuotas 73-ias.

Iš 125 startavusių dviratininkų klasifikuoti 107. „Delko Marseille Provence“ komandų įskaitoje užėmė trečiąją vietą.