Kanados rinktinė eliminavo rusus iš teniso Daviso taurės turnyro finalo

Madride (Ispanija) vyksta teniso Daviso taurės (Davis Cup) pasaulio grupės turnyras. Jo pusfinalyje šeštadienį Rusijos rinktinė susitiko su Kanada. Kanados atstovai šventė pergalę rezultatu 2:1 ir pirmąjį kartą istorijoje iškopė į šių varžybų finalą.

Kanados teniso rinktinė įveikė Rusiją ir pateko į Daviso taurės finalą.<br> Reuters/Scanpix nuotr.

Nov 23, 2019, 6:41 PM, atnaujinta Nov 29, 2019, 6:08 AM

Pirmojoje vienetų dvikovoje rusas Andrejus Rubliovas (ATP-23) įveikė Vašeką Pospišilą (ATP-150) po dviejų setų kovos 6:4, 6:4.

Antrajame mače Kanados tenisininkas Denisas Šapovalovas (ATP-15) po trijų setų mūšio 6:4, 4:6, 6:4 nugalėjo Rusijos atstovą Kareną Chačanovą (ATP-17) ir išlygino santykį 1:1.

Lemiamojoje dvejetų rungtyje Kanados reprezentantai V.Pospišilas ir D.Šapovalovas įrodė savo pranašumą prieš rusus K.Chačanovą ir A.Rubliovą 6:3, 3:6, 7:6 (7:5).

Kitame pusfinalyje ispanai žais su Didžiosios Britanijos rinktine.

Ketvirtfinalyje rusai 2:1 laimėjo prieš Serbiją su Novaku Džokovičiumi 2:1, o Kanada pranoko Australiją 2:1.