Pasaulio rankinio čempionate favoritės varžovėms nenuolaidžiavo

Pasaulio moterų rankinio čempionate pirmadienį pergales iškovojo penkios Europos komandos ir turnyro šeimininkė Japonijos rinktinė.

Norveges sutriuškino slovėnes.<br> Imago/Scanpix nuotr.

2019-12-02 15:07

Keturios Europos šalių komandos įtikinamai nugalėjo kitų žemynų rankininkes, o europietiškoje dvikovoje Norvegijos rinktinė 36:20 (13:12) sutriuškino Slovėnijos rankininkes, kurios šeštadienį pateikė didžiausią pirmojo turo staigmeną ir nugalėjo olandes.

Slovėnijos rinktinė, kuri nuo 2004 metų nei pasaulio, nei Europos pirmenybėse nė karto nepateko tarp dvylikos stipriausių komandų, parodė nagus ir norvegėms, bet lygiai žaidė tik pirmąjį kėlinį. Po pertraukos islando trenerio Thoriro Hergeirssono nurodymus išklaususios Norvegijos rankininkės varžovėms nepaliko nė mažiausios vilties.

Po dviejų turų A grupėje pirmauja po 4 taškus iškovojusios Norvegija ir Serbija, D grupėje – irgi po 4 taškus surinkusios Rusija, Švedija ir Japonija.