S. Bilis Europos čempionate finale pagerino Lietuvos rekordą

Škotijoje vykstančiame Europos plaukimo čempionate trumpajame 25 metrų baseine Simonas Bilis pateko į 50 metrų laisvuoju stiliumi rungties finalą ir jame užėmė 5-ąją vietą.

S.Bilis pagerino Lietuvos rekordą.<br> Reuters/Scanpix nuotr.

Dec 6, 2019, 8:43 PM, atnaujinta Dec 6, 2019, 9:20 PM

Plaukikas distanciją įveikė per 20,98 sek. ir 0,01 sek. pagerino Lietuvos rekordą.

S.Bilį nuo medalio skyrė 0,22 sek.

Europos čempionu tapo rusas Vladimiras Morozovas (20,40 sek.), antra finišavo prancūzas Florentas Manaudou (20,66 sek.), o bronzos medalis atiteko vengrui Maksimui Lobanovskiui (20,76 sek.)

S.Bilis antrajame pusfinalyje buvo penktas ir nuotolį įveikė per 21,23 sek. Bendroje įskaitoje jis užėmė 8-ąją vietą ir pateko į finalą.

„Nauja diena“: ar panaikinta PVM lengvata tikrai žlugdo maitinimo verslą?