Jaunimo olimpinėse žiemos žaidynėse – nukeltas M. Morausko startas

Dvi su puse valandos. Tiek laiko snieglentininkas Motiejus Morauskas laukė debiuto jaunimo olimpinėse žiemos žaidynėse, tačiau dėl per stipraus vėjo Leysino kurorte (Šveicarija) organizatoriai „slope style“ varžybas galiausiai nukėlė pirmadieniui.

Motiejus Morauskas laukia varžybų pradžios. <br> G.Saročkos/LTOK.LT. nuotr.
Daugiau nuotraukų (4)

Jan 19, 2020, 5:44 PM, atnaujinta Jan 19, 2020, 6:43 PM

„Vėjas per stiprus, nerizikuosime sportininkų sveikata. Jei nėra prieštaraujančių, varžybas atšaukiame“, – sportininkų ir trenerių apsuptyje verdiktą paskelbė varžybų direktorius Martijnas Oostdijkas.

Neoficialiais duomenimis, vaikinų „slope style“ rungties varžybos, kvalifikacija ir finalas, nukeltos.

100 kilometrų į Vakarus, Vallée de Joux slėnyje, antrą dieną iš eilės lenktyniavo trys Lietuvos lygumų slidininkai. Sprinto rungtyje pasirodė Eglė Savickaitė, Edvinas Šimonutis ir Irmantas Žilinskas. Eglė įveikė 1,15 km, vaikinai – 1,4 km distancijas.

Viena jauniausių varžybų dalyvių E.Savickaitė tarp 82-iejų kvalifikacijoje startavusių sportininkių užėmė 63-iąją vietą. Lietuvės laikas – 3 min. 23,80 sek.

E.Šimonutis kvalifikacijoje užėmė 56-ąją vietą (3 min. 40,28 sek.), I. Žilinskas liko 81-asis (4 min. 29,93 sek.). Iš viso vaikinų grupėje varžėsi 86-i slidininkai.

„Esame ilgų distancijų slidininkai, būtent jos yra mūsų stiprioji pusė. Šiandien trasoje geriau jautėsi sprinteriai. Rytoj turėsime atsistatymo dieną, antradienį mūsų visų laukia pagrindinis startas,“- po finišo kalbėjo komandos lyderis E.Šimonutis.

Antradienį (sausio 21 d.) Lietuvos slidininkai varžysis 10 kilometrų klasikiniu stiliumi lenktynėse.