Lietuvos rankininkai Europos atrankoje pateko į trečiąjį burtų krepšelį

Prieš traukiant atrankos į 2022-ųjų metų Europos čempionato burtus 49 Senojo žemyno rinktinės buvo sureitinguotos, pagal pastarųjų kelių metų rezultatus.

Lietuvos vyrų rankinio rinktinė<br> rankinis.lt nuotr.

Feb 6, 2020, 4:19 PM, atnaujinta Feb 7, 2020, 5:09 PM

Lietuvos rinktinė reitinge šiuo metu užėmė 21 vietą ir liko labai arti antrojo burtų krepšelio. Tiesa, mūsų šalies rinktinė reitinguojasi aukščiausiai iš visų Baltijos šalių (latviai – 25, estai – 33) ir aplenkė net 4 ką tik pasibaigusiame Europos čempionate dalyvavusias rinktines – Lenkija, Bosnija ir Hercegovina, Ukraina, Latvija.

Būtent su lenkais, kurie šiuo metu dalijasi 25 poziciją su Latvija, mūsų šalies rinktinė žais pasaulio čempionato atrankos trečiajame etape balandžio mėnesį.

Vietą 2020 metų Europos pirmenybėse jau yra užsitikrinusios turnyro šeimininkės Vengrijos ir Slovakijos bei praėjusio čempionato finalininkės Ispanija ir Kroatija.

Būtent ispanai naujausiame reitinge užėmė pirmąją vieta, antri liko norvegai, treti kelialapį jau turintys Kroatijos rankininkai.

Burtai į Europos čempionato atranką bus traukiami balandžio 21-24 dienomis Bratislavoje. Prieš tai kovo 9 dieną dar bus ištraukti paskutiniojo pasaulio čempionato atrankos etapo burtai. Ten Lietuvos rinktinė patektų, įveikusi Lenkijos barjerą.