Šveicarijoje – kalnų slidininko A. Drukarovo rekordas

Šveicarijoje vykstančiose FIS kalnų slidinėjimo varžybose Andrejus Drukarovas pasiekė asmeninį rekordą. Lietuvos sportininkas ketvirtadienį vykusioje vyrų didžiojo slalomo rungtyje iškovojo bronzos medalį. Jis du kartus trasą įveikė per 2 min. 28,77 sek.

Andrejus Drukarovas trasoje.<br>lnsaski.lt nuotr.

sportas.info

Feb 28, 2020, 5:52 PM, atnaujinta Feb 28, 2020, 6:10 PM

Už šį pasirodymą A.Drukarovas surinko 26,60 FIS taško (pagal atnaujintą skaičiavimo sistemą), o tai yra geriausias jo karjeros rezultatas.

Varžybose nugalėjo šveicaras Elia Zurbriggenas (2 min. 27,95 sek.). Antras buvo kitas Šveicarijos atstovas Florianas Kunzas (2:28,51).

Iš 68-ių startavusių sportininkų klasifikuoti 25-i.

A.Drukarovas šiuo metu rengiasi jaunimo pasaulio čempionatui, kuris už savaitės prasidės Narvike (Norvegija).