Trakų triatlone šalies čempionais tapo L. Prokopavičius ir I. Paplauskė

Sekmadienį jau aštuntą kartą įvyko kasmetinis Trakų triatlonas, rengiamas kartu su Lietuvos triatlono čempionatu. Po įnirtingos kovos plaukiant, minant dviratį ir bėgant Lietuvos triatlono čempionato nugalėtojais tapo Lukas Prokopavičius (2 val. 4 min. 31 sek.) ir Inga Paplauskė (2 val. 23 min. 53 sek.).

Trakų triatlonas buvo surengtas aštuntą kartą.
Daugiau nuotraukų (12)

Jul 5, 2020, 9:49 PM, atnaujinta Jul 5, 2020, 10:14 PM

Antrą vietą olimpinėje distancijoje iškovojo Jaunius Strazdas (2 val. 4 min. 57 sek.), o trečią vietą išplėšė Igoris Kazlovskis (2 val. 5 min. 5 sek.).

Moterų įskaitoje antroje vietoje liko Viktorija Kalvelytė (2 val. 32 min. 53 sek.). Trečios vietą pelnė Ieva Urbonavičiūtė (2 val. 33 min. 4 sek.).

Įnirtinga kova vyko ir sprinto distancijos rungtyje. Čia pergalę iškovojo Jokūbas Tijūnonis (1 val. 4 min. 40 sek.), o moterų įskaitoje – Ugnė Paurytė (1 val. 13 min. 55 sek.).

Trumpiausioje, supersprinto distancijoje šiais metais puikiai pasirodė Zigmas Reisas (35 min. 3 sek.) ir Jomilė (40 min. 55 sek.), užėmę pirmąsias vietas.

Olimpinės distancijos estafetėje komandinėje įskaitoje nugalėjo „MS Challenge Team #1“ (Edgaras Štura, Justas Klimavičius, Remigijus Šnioka) – 1 val. 53 min. 17 sek.

„Trakų triatlono būrelis“ (Nojus Skirutis, Saulius Ritteris, Tomas Bizimavičius) užėmė antrą vietą – 1 val. 57 min. 8 sek. Trečioji komanda „MS Challenge Team #3“ (Paulius Konstantinovas, Domas Manikas, Aurimas Skinulis) distanciją įveikė per 1 val. 59 min. 48 sek.

Sprinto distancijos estafetės rungtyje greičiausi buvo komanda |MS Challenge Team“, kurią sudarė Arturas Plichotas, Nerijus Kuncaitis, Gediminas Janušis. Jie 750 m plaukimo, 20 km važiavimo dviračiu ir 5 km bėgimo rungtis įveikė per 1 val. 2 min. 39 sek. ir aplenkė savo varžovus „6003“ ir „HighPeaks Lietuva“.

Trakų triatlonas šiais metais įvyko jau aštuntą kartą. Jo metu drauge su Lietuvos triatlono federacija organizuojamas Lietuvos triatlono čempionatas suaugusiems ir jaunimui.

Triatlonas apjungia net tris sporto šakas – plaukimą, važiavimą dviračiu bei bėgimą. Sportininkai varžosi dėl geriausio bendro visų rungčių laiko, įskaitant ir laiką, kurį jie praleidžia tranzitinėse zonose. Tranzitinė zona yra erdvė, kurioje triatlonininkai persirengia ir pasikeičia įrangą iš plaukimo į važiavimo dviračiu ir iš važiavimo dviračiu – į bėgimo.