Pirmoji Lietuvos teniso čempionato diena – be netikėtumų

Pirmadienį Vilniuje startavusio Lietuvos teniso čempionato favoritai varžybų pradžioje neklupo. Pirmąją turnyro dieną pergales iškovojo visi aukščiausius reitingus turintys tenisininkai ir tenisininkės.

Laurynas Grigelis laimėjo Lietuvos teniso čempionate.<br>G.Šiupario nuotr.

Jul 14, 2020, 10:33 AM

Pirmoji vyrų vienetų turnyro raketė Laurynas Grigelis 6:0 6:1 sutriuškino Tomą Motiejūną, o antrąjį reitingą turintis Julius Tverijonas 6:3 6:2 nugalėjo Matą Supranavičių.

Pernai čempionate triumfavęs Tadas Babelis 6:2 6:2 įveikė Igną Čipkų. Lygiai tokiu pačiu rezultatu savo priešininką Mykolą Žilinską įveikė ir ketvirtoji turnyro raketė Aleksas Tverijonas.

Moterų vienetų turnyro favoritė Justina Mikulskytė varžybų starte 6:0 6:0 nepasigailėjo Smiltės Bakytės, o 2020 m. Lietuvos čempionė Iveta Daujotaitė 6:0 6:1 nugalėjo Moniką Beleišytę.

Vienintelei Patricijai Paukštytei, pernai čempionate užėmusiai antrąją vietą, šiais metais pirmasis varžybų ratas susiklostė dramatiškai. Ji tik sunkioje trijų setų kovoje 6:7 6:3 6:3 įveikė Umą Bakaitytę.