Čempionų lygoje Aidenas Malašinskas ir „Motor“ lieka be taškų

Gintaro Savukyno treniruojama Zaporižės „Motor“ komanda rankinio Čempionų lygoje lieka be taškų. Trečiadienį trečiojo turo rungtynėse „Motor“ namie po lygios kovos nusileido „Veszprem“ ekipai 34:37 (18:17).

Aidenas Malašinskas<br>LRF nuotr.
Aidenas Malašinskas<br>D.Umbraso nuotr.

Sep 30, 2020, 11:12 PM

Vienas „Motor“ lyderių Aidenas Malašinskas įmetė 4 įvarčius. Tarp šeimininkų rezultatyviausiai žaidė 8 kartus pasižymėjęs Artiomas Kozakevyčius, o svečiams net 10 įvarčių pelnė serbas Petaras Nenadičius.

Ukrainos čempionas „Motor“ per tris turus taškų neiškovojo ir Čempionų lygos B grupėje dalijasi paskutinę vietą.

Vis dėlto G.Savukyno auklėtiniai, palyginti su triuškinamai pralaimėtomis dvejomis pirmosiomis rungtynėmis, padarė pažangą ir trečiadienį beveik visą mačą žaidė lygiai.

Pusantro kėlinio nė vienai komandai nepavyko įgyti didesnės nei dviejų įvarčių persvaros, o į priekį išsiverždavo tai vieni, tai kiti. Vis dėlto antrojo kėlinio viduryje svečiai iš Vengrijos perėmė iniciatyvą ir 47-ąją min. šiek tiek nutolo nuo šeimininkų 31:28. Nors skirtumas buvo nedidelis, paskutinėmis minutėmis „Motor“ nepavyko drastiškai pakeisti įvykių tėkmės.

Kaip reikia kovoti su Europos rankinio galiūnais, trečiadienį parodė Baltarusijos čempionai Bresto „Miaškov“ rankininkai. Jie namie nugalėjo vieną turnyro favoritų Paryžiaus PSG klubą 32:31 (19:14).

Tiesa, PSG sezoną pradėjo netikėtai prastai ir dar neiškovojo nė vieno taško.