Dviratininkė Rasa Leleivytė Belgijoje pelnė 40 pasaulio reitingo taškų

Trečiadienį, spalio 7-ąją, Belgijoje surengtose 5-osiose moterų dviračių plento lenktynėse „Brabantse Pijl“ (UCI I kategorija) Rasa Leleivytė iškovojo šeštą vietą. Pajėgiausiai Lietuvos plento dviratininkė, atstovaujančiai Italijos komandai „Aromitalia – Basso Bikes – Vaiano“, atiteko 40 pasaulio reitingo taškų. Rasa kitą savaitę pasaulio reitinge turėtų sugrįžti į „Top-50“.

Rasa Leleivytė<br>M.Krukausko nuotr.

Oct 7, 2020, 10:28 PM

Nugalėjo australė Grace Brown („Mitchelton – Scott“). Ji 121,9 km nuvažiavo per 3 val. 3 min. 38 sek. (vid. greitis – 39,83 km/h). Australijos dviratininkei už pergalę atiteko 125 pasaulio reitingo taškai. Antrą ir trečią vietas iškovojo „Sunweb“ komandos atstovės – atitinkamai vokietė Liane Lippert (+47 sek.) ir olandė Floortje Mackaij (+51 sek.). 4-13 vietas užėmusios dviratininkės nuo nugalėtojos atsiliko 1 min. 19 sek.

Lenktynėse dalyvavo 126 dviratininkės iš 23 komandų ir 25 šalių. Klasifikuotos 74 varžybų dalyvės.