Paaiškėjo naujieji Lietuvos badmintono čempionai

Jau 58-ąjį kartą surengtas Lietuvos asmeninins badmintono čempionatas šiais metais pajėgiausius šalies badmintonininkus pakvietė į Panevėžį. Sekmadienį pasibaigus dvi dienas trukusiam atkaklių kovų maratonui badmintono aikštelėse paaiškėjo naujieji Lietuvos badmintono čempionai.

Paaiškėjo badmintono čempionai.<br> LBF nuotr.

Oct 12, 2020, 3:40 PM

Mišraus dvejeto kategorijoje čempionais tapo Giedrius Dima (Badmintono klubas „Smešas“) ir Ieva Gaidė (Kauno Badmintono klubas), finaliniame susitikime įveikę Edgaro Slušnio ir Vaidos Slušnienės (Badmintono klubas „Smešas“) duetą rezultatu 24:22, 21:13.

Kovoje dėl bronzos medalių stipresni buvo Donato Narvilo treniruojami klaipėdiečiai Jonas Petkus ir Gabija Mockutė. Jie mažajame finale rezultatu 21:14, 22:20 nugalėjo Valentino Bagdanavičiaus ir Samantos Golubickaitės (Kęstučio Navicko Badmintono Akademija) duetą.

Vyrų vienetų kategorijoje Lietuvos čempiono titulą iškovojo klaipėdietis Danielius Beržanskis (treneris D.Narvilas, Klaipėdos badmintono klubas) finaliniame susitikime nugalėjęs kretingiškį Edgarą Slušnį (Badmintono klubas „Smešas“). Susitikimo rezultatas 23:21, 21:15. Trečiąją vietą iškovojo Ignas Reznikas (treneris D.Narvilas) atkaklioje kovoje rezultatu 21:19, 20:22, 21:8 įveikęs kaunietį Beną Vaškevičių (JSO badmintono klubas, Kaunas).

Lietuvos čempionės titulą moterų vieneto kategorijoje iškovojo Samanta Golubickaitė (treneriai P.Bartušis, K.Navickas, Kęstučio Navicko Badmintono Akademija), finale rezultatu 21:14, 21:11 įveikusi tame pačiame klube besitreniruojančią Perlą Murėnaitę. Kovą dėl trečiosios vietos mažajame finale pergale baigė Monika Sukackaitė (treneris D.Narvilas, Klaipėdos badmintono klubas) rezultatu 21:11, 21:13 nugalėjusi tauragiškę Viltę Paulauskaitę (treneris J. Šileris, Tauragės badmintono klubas).

Moterų dvejetų finale, čempionių titulą iškovojo Rebekos Aleksevičiūtės ir Gabijos Mockutės (treneris D.Narvilas, Klaipėdos badmintono klubas) duetas. Jos moterų dvejeto kategorijos finalinėje akistatoje įveikė vilniečių poros Vitalijos Movšovič (treneris G. Plavinas, Vilniaus badmintono klubas) ir Jelenos Ramaneckienės (BK „Play“) pasipriešinimą. Galutinis šios finalinės akistatos rezultatas 21:7, 21:17. Trečiąją vietą iškovojo Samanta Golubickaitė ir Perla Murėnaitė (treneriai P. Bartušis, K. Navickas, Kęstučio Navicko Badmintono Akademija) įveikusios Sandrą Damaškaitę ir Moniką Plytnikaitę (JSO badmintono klubas, Kaunas).

Vyrų dvejetų kategorijos finale pergalę iškovojo klaipėdiečiai trenerio D. Narvilo auklėtiniaia Danielius Beržanskis ir Jonas Petkus (Klaipėdos badmintono klubas). Jie finalinį susitikimą baigė rezultatu 21:19, 21:14, antroje vietoje palikę Mindaugą Dagilį (Capital Badminton Club, Vilnius) ir Aivarą Kvedarauską (Aivaro Kvedarausko badmintono klubas). Trečiąją vietą įtampos kupinoje dvikovoje rezultatu 16:21, 21:19, 21:19 išplėšė Valentino Bagdanavičiaus (treneriai P.Bartušis, K.Navickas, Kęstučio Navicko Badmintono Akademija) ir Mark Šames (treneris J. Špelveris, Sporto mokykla „Gaja“), mažojo finalo susitikime įveikę Edgaro Slušnio ir Giedriaus Dimos duetą (Badmintono klubas „Smešas“).