Per atsakomąjį mačą „Šviesai“ Švedijoje reikės panaikinti 3 įvarčių atsilikimą

Vilniaus „Šviesos“ rankininkai nesėkme pradėjo kovas Europos taurės pirmajame etape. Vilniečiai pirmajame mače penktadienį išvykoje 33:36 (15:20) nusileido švedų „Ystads“ klubui. Atsakomąjį mačą komandos žais sekmadienį irgi Švedijoje.

S.Plėta pelnė 9 įvarčius.<br> Klubo nuotr.

rankinis.lt

Nov 14, 2020, 10:14 AM, atnaujinta Nov 14, 2020, 10:20 AM

Mačas prasidėjo rezultatyviai, tačiau labai lygia kova ir prabėgus 13 minučių rezultatas buvo lygus – 7:7. Tuomet „Šviesa“ krito į duobę ir varžovai ėmė tolti, o likus žaisti 5 minutes iki pirmojo kėlinio pabaigos jų pranašumas siekė 6 įvarčius – 17:11. Komandos ilsėtis išėjo „Šviesai“ turint 5 įvarčių deficitą – 15:20.

Antrąjį kėlinį vilniečiai pradėjo susikaupę ir per pirmąsias 10 minučių priartėjo maksimaliai – 24:25. Vis tik išlyginti ar persverti rezultato nepavyko ir greitai skirtumas vėl išaugo – 26:31. Per likusį laiką svečiams vėl pavyko kiek priartėti ir nuaidėjus finalinei sirenai tarp komandų buvo vos trijų įvarčių skirtumas – 33:36.

Rezultatyviausiai „Šviesoje“ žaidė Skirmantas Plėta, pelnęs 9 įvarčius, po 5 pridėjo Valdas Drabavičius ir Karolis Antanavičius, po 3 surinko Rosvaldas Ramunis ir Tomas Bernatavičius, po 2 – Šarūnas Ugianskis ir Laurynas Palevičius, po 1 – Domantas Pukas, Taurintas Markiavičius ir Eimantas Sinkevičius.

Nugalėtojams 8 įvarčius įmetė Hampus Anderssonas, 7 pridėjo Jakobas Nygrenas.

Šeštadienį kovą pradeda ir Klaipėdos „Dragūnas“, kuris išvykoje susitiks su Ryhimiakio „Cocks“ ekipa.

Kauno „Granitas-Karys“ į kitą etapą žengė, nes islandų „Afturelding“ iš kovos pasitraukė dėl pandemijos.