A. Malašinskas per laimėtas Čempionų lygos rungtynes žaidė rezultatyviausiai

Zaporižės „Motor“ komanda, kurioje žaidžia Lietuvos rinktinės rankininkas Aidenas Malašinskas, toliau kyla Čempionų lygos lentelėje.

A.Malašinskas šventė pergalę.<br>LRF nuotr.

Nov 19, 2020, 12:16 AM

Trečiadienį Gintaro Savukyno treniruojamas „Motor“ septintajame ture išvykoje nugalėjo B grupės autsaiderę „Zagreb“ komandą 24:23 (13:13), o A.Malašinskas įmetė 5 įvarčius. Jis ir tiek pat kartų pasižymėjęs baltarusis Barysas Puchovskis tarp nugalėtojų žaidė rezultatyviausiai.

Čempionų lygoje dar nė taško neiškovojusi Zagrebo komanda Ukrainos čempionams buvo lygiavertė varžovė. Pirmajame kėlinyje „Motor“ ilgai vijosi kelis kartus trijų įvarčių skirtumu pirmavusius šeimininkus, o rezultatą pirmą kartą persvėrė tik 27-ąją minutę.

Po pertraukos vaizdas apsivertė aukštyn kojomis: „Motor“ beveik visą laiką nedideliu skirtumu pirmavo, o „Zagreb“ geriausiu atveju tik išlygindavo rezultatą. Lygi kova vyko iki paskutinių minučių, bet rungtynių pabaigoje truputį tiksliau žaidė G.Savukyno auklėtiniai.

Čempionų lygoje „Motor“ per 5 rungtynes iškovojo 4 taškus ir B grupėje pakilo į penktąją vietą. Zaporižės rankininkai turnyrą pradėjo trimis pralaimėjimais, po to praleido dvejas rungtynes dėl sveikatos krizės, o praėjusiame ture įveikė „Celje“ komandą ir iškovojo pirmuosius taškus.

„Motor“ lenkia po 2 taškus surinkusius „Nantes“ (žaidė 4 rungt.) ir „Celje“ (6 rungt.) bei per 6 rungtynes taškų neiškovojusį „Zagreb“.

Į pirmąją vietą B grupėje bent iki ketvirtadienio pakilo „Veszprém“, išvykoje įveikęs „Aalborg“ klubą 33:27. Vesprėmo komanda per 6 rungtynes iškovojo 11 taškų, „Barcelona“ kol kas surinko 10 taškų (per 5 rungt.), „Aalborg“ – 8 (per 7 rungt.), „Kiel“ – 7 (per 5 rungt.). „Kiel“ ir „Barcelona“ ketvirtadienį susitiks Kylyje.

„Motor“ ir „Zagreb“ kitą savaitę susitiks dar kartą. Rungtynės vyks Ukrainos rankinio širdyje Zaporižėje.

Galimybe tapti vienvaldžiu A grupės lyderiu trečiadienį nepasinaudojo „Flensburg-Handewitt“, namie sužaidęs lygiosiomis su Bresto „Miaškov“ komanda 29:29. Flensburgo rankininkai galėjo džiaugtis iškovoję bent tašką, nes rezultatą išlygino iki sirenos likus porai sekundžių.

Šioje grupėje pirmauja po 9 taškus surinkę „Kielce“ ir „Flensburg“, trečiąją vietą užimantis „Miaškov“ turi 7 taškus (visi trys lyderiai žaidė po 6 rungtynes).

Taškų dar neiškovojo A grupės autsaideris „Szeged“, bet šis klubas žaidė tik trejas rungtynes.