T. Puronas Europos U24 čempionate – aštuntas

Lenkijoje vykstančio šiuolaikinės penkiakovės Europos jaunimo (iki 24 metų) čempionato vyrų varžybose Titas Puronas užėmė 8-ąją vietą, o Ugnius Kabelinskas – 19-ąją.

Penkiakovininkų kovose pasižymėjo Titas Puronas, kuris iškovojo 8 vietą.<br> organizatorių nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

Nov 21, 2020, 11:18 PM

T.Puronas varžybose surinko 1412 taškų. 18-metis sportininkas 11-as fechtavimosi rungtyje (16 pergalių, 196 taškai), 17-as – plaukimo (2:14.74, 281), 5-as – bėgimo ir šaudymo (11:05.72, 635), o jodamas surinko visus įmanomus 300 taškų.

Kitas lietuvis – Ugnius Kabelinskas – surinko 1048 taškus ir turėjo tenkintis 19-ąja vieta. 16-metis nedalyvavo jojimo rungtyje, fechtuojantis buvo 17-as (11, 166), plaukiant – 19-as (2:19.03, 272), o bėgant ir šaudant – 11-as (11:30.13, 610).

Europos čempionu tapo vengras Bence Kardosas (1511), vicečempionu – lenkas Lukaszas Gutkowskis (1486), o bronzos medalio laimėtoju – čekas Marekas Gryczas (1484).

Europos čempionatas sekmadienį baigsis estafečių varžybomis. Jose T.Puronas dalyvaus su Elzbieta Adomaityte, o U.Kabelinskas – su Medėja Gineityte.