Pasaulio biatlono taurės etape – istorinis gimtadienį švenčiančio V. Strolios pasirodymas

Šeštadienį Suomijoje startavusiame pasaulio biatlono taurės etape geriausią karjeros pasirodymą surengė Vytautas Strolia.

Vytautas Strolia.<br>V.Ivanovo nuotr.

Nov 28, 2020, 1:48 PM, atnaujinta Nov 28, 2020, 2:15 PM

Šiandien savo 28-ąjį gimtadienį minintis biatlonininkas 20 km lenktynėse finišavo 16-oje pozicijoje.

Iki šiol pasaulio biatlono taurės etape sėkmingiausiai lietuvis buvo pasirodęs sausio pradžioje, kai 10 km sprinto lenktynėse finišavo 20-oje vietoje.

Šeštadienį vos į vieną taikinį prašovęs V.Strolia nuo lenktynes laimėjusio Sturla Holmo Laegreido atsiliko 2 min. 56,3 sek.

Greičiausiai finišo liniją kirtęs norvegas distanciją įveikė per 45 min. 57 sek.

Už jo nugaros liko jo tautietis Johannesas Thingnesas Boe (+19,6 sek.), trečias finišavo vokietis Erikas Lesseris (+1 min 3,6 sek.).

Kitas lietuvis Karolis Dombrovskis taip pat prašovė tik kartą, tačiau finišavo finišavo 36-oje pozicijoje (+4 min. 15,1 sek.).

Linas Banys finišavo 82-as (+8 min. 35,7 sek.), Maksimas Fominas – 91-as (+10 min. 15,2 sek).

Suomija pirmąjį etapą buvo pasirengusi pradėti su žiūrovais, tačiau penktadienį šalies Vyriausybė priėmė sprendimą riboti masinius žmonių susibūrimus.

Tad stipriausiai planetos biatlonininkai naująjį sezoną pradės taip, kaip ir užbaigė praėjusį – be žiūrovų tribūnose.