Vilniečio triumfas Turkijoje: gimnastas R. Tvorogalas – geriausias Europoje Prie aukso dar pridėjo ir bronzą

Gimnastas Robertas Tvorgalas sekmadienį iškovojo didžiausią savo karjeros pergalę – 26-erių vilnietis Mersine (Turkija) laimėjo Europos čempionato aukso medalį pratimuose ant skersinio. Ten pat jis pelnė ir bronzą pratimuose ant lygiagrečių.

Robertas Tvorogalas iškovojo auksą ir bronzą.<br> Zuma/Scanpix nuotr.
Pernai Robertas Tvorogalas tapo Europos žaidynių čempionu. <br>K.Štreimikio nuotr.
Robertas Tvorogalas iškovojo auksą ir bronzą.
Daugiau nuotraukų (9)

Dec 13, 2020, 10:01 PM, atnaujinta Dec 13, 2020, 10:21 PM

Pratimų ant sersinio finale R.Tvorogalas surinko 14,8 balo – už atlikimą jis gavo 8,4 balo, o už sudėtingumą – 6,4 balo.

Lietuvos gimnastas aplenkė kroatą Tiną Srbičių (14,6) ir izraelietį Aleksandrą Miakininą (14,2).

Pratimų ant lygiagrečių finale R.Tvorogalas surinko 14,5 balo (8,6 balo už atlikimą ir 5,9 balo už sudėtingumą). Auksą iškovojo turkas Ferhatas Aricanas (15,1), sidabrą – ukrainietis Petro Pachniukas (14,766).

Pernai R.Tvorogalas jau įrodė savo vertę, kai Europos žaidynėse Minske daug kam netikėtai triumfavo pratimų ant skersinio finale.

R.Tvorogalas jau turi iškovojęs kelialapį į Tokijo olimpiadą.

Mersine vykusiame čempionate jaunimo varžybose Gytis Chasažyrovas irgi iškovojo du medalius – tapo čempionu laisvuosiuose pratimuose ir vicečempionu pratimuose ant arklio.