„Hockey Punks“ iš Elektrėnų parsiveža įspūdingą pergalę

Sekmadienį Lietuvos ledo ritulio pirmenybėse sužaistos dar vienerios rungtynės.

„Hockey Punks“ pelnė 11 įvarčių be atsako.<br> hockey.lt nuotr.

Jan 17, 2021, 7:26 PM

Elektrėnuose jungtinė „Energijos Hockey – HC Klaipėdos“ komanda 0:11 neprilygo „Hockey Punks“ komandai. Pergalė leido vilniečiams iki trijų taškų sumažinti atsilikimą nuo artimiausių varžovų turnyrinėje lentelėje – „Energijos – Geležinio Vilko“.

Pirmajame kėlinyje „Hockey Punks“ į priekį išvedė Povilas Verenis (10:58, rez. perd. Jaunius Jasinevičius, Aivaras Bendžius).

Antrajame kėlinyje vilniečių pranašumas buvo dar ryškesnis. Iš pradžių daugumoje pranašumą padidino Sergejus Markovskis (26:46, rez. perd. P. Verenis, Šarūnas Kuliešius), o vėliau „pankai“ du įvarčius pridėjo žaisdami lygiomis sudėtimis.

Antrąjį savo rungtynių įvartį pelnė P. Verenis (33:24, rez. perd. Aliaksejus Kuveka, Simas Baltrūnas), o vėliau pasižymėjo Rokas Bacevičius (37:57, rez. perd. P. Verenis, Valdas Pikčius).

Po dviejų kėlinių viltis iškovoti pirmuosius tašku praradusi „Energijos Hockey – HC Klaipėdos“ komanda į vartus leido Domą Makarevičių, o jų varžovai pasigailėti 15-mečio neketino.

Po du įvarčius trečiajame kėlinyje pelnė Aivaras Bendžius (43:02 ir 49:55, rez. perd. P. Verenis, Lukas Manomaitis), Laisvydas Kudrevičius (46:16, rez. Š. Kuliešius, A. Bendžius ir 46:29, rez. perd. Š. Kuliesius, Mauras Baltrukonis) ir Mauras Baltrukonis (48:08, rez. perd. Š. Kuliešius, L. Kudrevičius ir 59:56, rez. perd. L. Kudrevičius, Š. Kuliešius), o kartą tiksliai vartus atakavo Darius Janušonis (58:49, rez. perd. A. Bendžius).