Lietuvos dviratininkė Katažina Sosna varžybose nusileido tik dukart olimpinei vicečempionei

Katažina Sosna („Torpado-Südtirol“) Ispanijoje surengtose daugiadienėse kalnų dviračių (MTB) kroso varžybose „VolCAT BTT“ (UCI II kategorija) iškovojo antrą vietą. Už tai Lietuvos čempionei ir 2018 metų šių varžybų nugalėtojai atiteko 70 pasaulio reitingo taškų bei 300 eurų čekis.

Katažina Sosna.<br>Etnamarathonmtb.it nuotr.

Apr 5, 2021, 1:21 PM, atnaujinta Apr 5, 2021, 3:28 PM

Greta Karasiovaitė („Torpado-Südtirol“) užėmė šeštą vietą ir pelnė 45 pasaulio reitingo taškus.

Paskutinį, ketvirtąjį, etapą sekmadienį laimėjo M. Wloszczowska. Ji 38 km ilgio trasą, kurios bendras pakilimas – 1000 m, įveikė per 1 val. 51 min. 26 sek. K. Sosna finišavo antra. Ji nuo jos atsiliko 5 min. 30 sek. Trečia finišo liniją kirto italė Costanza Fasolis („RDR Italia“, +10.19). G. Karasiovaitė (+15.08) užėmė aštuntą vietą.

K. Sosna pirmajame etape (38 km) buvo trečia, o antrajame (58 km) ir trečiajame (60 km) – antra.

Moterų įskaitoje klasifikuotos 25 dviratininkės iš 26.