Gabrielius Pabijanskas BMX varžybose Italijoje – antras

Sekmadienį, baladžio 18-ąją, Padujoje (Italija) pirmą kartą surengtose tarptautinėse mažųjų dviračių kroso (BMX) varžybose „Trofeo Antenore Energia“ (UCI I kategorija) šiaulietis Gabrielius Pabijanskas iškovojo antrą vietą. 23 metų Lietuvos dviratininkas pelnė 45 pasaulio reitingo taškus ir 400 eurų premiją.

Gabrielius Pabijanskas BMX varžybose Italijoje – antras<br> D.Armono nuotr.

2021-04-19 14:43, atnaujinta 2021-04-19 15:03

Nugalėjo vokietis Stefanas Heilas. Jam atiteko 60 pasaulio reitingo taškų ir 800 eurų čekis. Trečią vietą iškovojo olandas Mitchelas Schotmanas, o ketvirtas liko dabartinis pasaulio čempionas, Londono olimpinėse žaidynėse penktą vietą iškovojęs Twanas van Gendtas taip pat iš Nyderlandų.

Per finalą antrajame viraže antroje pozicijoje važiavęs dviratininkas griuvo. G. Pabijanskui, buvusiam ketvirtoje pozicijoje, pavyko išvengti susidūrimo. Po incidento mūsų šalies dviratininkas atsidūrė antroje pozicijoje ir ją išsaugojo iki finišo.