Stebuklingai išsigelbėję Lietuvos paplūdimio tinklininkai – finaliniame olimpinės atrankos turnyre

Lietuvos vyrų paplūdimio tinklinio rinktinė pasekė moterų pėdomis ir taip pat iškovojo kelialapį finalinį olimpinės atrankos etapą. CEV Kontinentinės taurės turnyro antrojo etapo A grupės turnyre Izmire (Turkija) mūsiškiai užėmė penktąją vietą – paskutinę, garantavusią kelialapį į kitą etapą.

Lemiamoje akistatoje dėl penktosios vietos sekmadienį Lietuvos rinktinė nugalėjo Estijos komandą.<br>CEV nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

May 9, 2021, 4:41 PM

Lemiamoje akistatoje dėl penktosios vietos sekmadienį Lietuvos rinktinė 2-1 nugalėjo Estijos komandą.

Intriguojantis susitikimas prasidėjo gana netikėtai. Estijos stipriausia pora Kusti Nolvakas ir Martas Tiisaaras negalėjo žengti į aikštę, dėl M. Tiisaaro išvakarėse patirtos kojos traumos. Todėl be kovos pergalė buvo įskaityta lietuviams Audriui Knašui ir Patrikui Stankevičiui.

Antrajame susitikime lietuviai Artūras Vasiljevas ir Robertas Juchnevičius po dramatiškos kovos 1-2 (21:19, 13:21, 15:17) pralaimėjo estams Dimitrijui Korotkovui ir Timo Lohmusui, todėl bendras rezultatas tapo lygus.

Lemiamoje kovoje tie patys estai D. Korotkovas ir T. Lohmusas susitiko su A. Knašo ir P. Stankevičiaus duetu. Dar viename dramatiškame mūšyje prireikė trijų setų, o j pabaigoje estai turėjo keletą galimybių vienu tašku laimėti mačą. Vis dėlto charakterį pademonstravę A. Knašas ir P. Stankevičius sugebėjo pelnyti tris taškus iš eilės ir taip švęsti įspūdingą pergalę 2-1 (19:21, 21:16, 21:19).

Kaip jau skelbėme, vietą finaliniame Kontinentinės taurės etape iškovojo ir Lietuvos moterų rinktinė. Ji užėmė penktąją vietą Madride (Ispanija) vykusiame turnyre.

Finalinis Kontinentinės taurės etapas vyks birželio mėnesį Nyderlanduose. Jame varžysis po 16 vyrų ir moterų komandų, o kelialapius į Tokijo olimpines žaidynes pelnys tik šių varžybų nugalėtojai.

„Nauja diena“: kodėl iškrėsta Darbo partijos būstinė?