A. Malašinskas už pastangas Ukrainos taurės finale gavo naudingiausio žaidėjo prizą

Zaporižės „Motor“ rankininkams varžovai sukėlė daugiau problemų, negu tikėtasi, tačiau baigtis buvo tokia, kokios visi laukė – Ukrainos rankinio lyderiai iškovojo dar vieną prizą. Gintaro Savukyno treniruojamas „Motor“ titulų kolekciją papildė antradienį Ukrainos taurės finalo rungtynėse nugalėjęs „Donbas“ komandą 27:24 (11:11).

A.Malašinskas<br>LRF nuotr.
A.Malašinskas<br>Lietuvos rankinio federacijos nuotr.
A.Malašinskas<br>V.Skaraičio nuotr.
A.Malašinskas<br>rankinis.lt nuotr.
Daugiau nuotraukų (6)

May 19, 2021, 12:26 AM

Zaporižės komandoje labiausiai pasižymėjo Aidenas Malašinskas. Jis įmetė 8 įvarčius ir buvo apdovanotas naudingiausio finalo ketverto žaidėjo prizu.

Pirmadienį pusfinalio rungtynėse, kuriose „Motor“ sutriuškino Zaporižės „Motor-Politechnika“ ekipą 34:17 (17:7), A.Malašinskas įvykius stebėjo nuo suolo.

„Motor“ šalies taurę iškovojo septintą kartą iš eilės. Prieš porą savaičių „Motor“ devintą kartą iš eilės tapo Ukrainos čempionu.