Dvi sensacijos: Baltarusija palaužė Švediją, o Kazachstanas ir vėl po bulitų triumfavo prieš čempionus suomius

Pasaulio ledo ritulio čempionate Latvijoje ir toliau tragiškai sekasi žaisti ne kartą planetos čempione tapusiai Švedijai. Sekmadienį A grupės mače švedai nusileido Baltarusijos rinktinei 0:1 (0:0, 0:0, 0:1).

Jevgenijus Lisovecas bandė atlikti jėgos veiksmą, tačiau nepataikė ir pats susižeidė.<br> AFP/Scanpix.com nuotr.

2021-05-23 19:00, atnaujinta 2021-05-23 22:32

Abi rinktinės čempionatą Rygoje pradėjo nesėkmėmis: baltarusiai krito prieš slovakus 2:5, o švedai krito prieš danus 3:4.

Vienintelis dvikovos įvartis buvo pelnytas tik prasidėjus trečiam kėliniui ir jį įmušė Germanas Nesterovas.

Pirmame kėlinyje rungtynės buvo sustabdytos septynioms minutėms, nes siekdamas atlikti jėgos veiksmą į bortą vožėsi ir susižeidė Baltarusijos rinktinės gynėjas Jevgenijus Lisovecas.

Po to, kai jis trenkėsi į bortą, sportininkas jau negalėjo pakilti ir prireikė medikų pagalbos – iš arenos jis buvo išvežtas ant neštuvų.

Tiesa, vežamas ledo ritulininkas parodė nykštį, duodamas suprasti, kad viskas nėra itin blogai.

Baltarusiai antrą kartą per visą istoriją įveikė švedus.

B grupės mače varžėsi Kazachstanas ir nuo 2019 metų čempionės titulą turinti Suomija. Po trijų kėlinių rezultatas buvo lygus 1:1 (0:0, 1:1, 0:0), teko žaisti pratęsimą, o po jo ir mušti bulitus. Ir pergalę iškovojo kazachai 2:1.

Kazachai šeštadienį po bulitų serijos įveikė Latviją, o dabar jų penki sėkmingi smūgiai lėmė pergalę prieš Suomiją.

Šįkart Kazachstanas jau po ketvirtojo bulito jau džiaugėsi sėkme, nes šios šalies ledo ritulininkai įmušė tris įvarčius, o varžovai – vos vieną.

Pirmame B grupės mače suomiai buvo įveikę JAV rinktinę 2:1.